Oriflame Üyelik

ÜYELİK AVANTAJLARI

Oriflame Avantajlarını Kaçırmayın.

ÜYELİK AVANTAJLARI

Oriflame Üyesi Olarak hem kendi ürünlerinizi %40 varan indirimlerle alabilir, Hemde üyelere özel 21 gün vade avantajından yararlanabilirsiniz.

KAZANÇ FIRSATLARI

Başkaları Değil, Siz Kazanın.

KAZANÇ FIRSATLARI

Oriflame Kozmetik ile Atacağınız her adım, sizin üst seviyenize değil sadece siz kazandırır. Eşit Gelir Paylaşımı Sadece Oriflame'de.

KARİYER FIRSATLARI

Emeğinizin Karşılığını Fazlasıyla Alın.

KARİYER FIRSATLARI

Oriflame ile büyüyerek devam etmeye karar verdiyseniz, sizleri birbirinden cazip ücretsiz Dünya Turları ve Ödüllerin Beklediğini Unutmayın.

ORİFLAME AİLESİNE HEMEN KATILIN, HOŞGELDİN HEDİYENİZİ ALIN.

Oriflame üyesi olmanın sizlere bir çok avantajı bulunmaktadır. Ancak başlamadan önce size tavsiyemiz çevrenizden katalog satışı ile yapılan işler hakkında tüm duyduklarınızı ve bildiklerinizi unutmanızdır. Maalesef toplumumuzda sürekli var olan ön yargı ile bu işe başlayacak olursanız, üzülerek söylemek isteriz ki başarısız olacaksınız.

Bizler size öncelikli olarak toplumda var olan bu ön yargının çözümünü ve Oriflame Sisteminin hiçte duyduğunuz, bilmediğiniz gibi olduğunu gösteriyoruz. Sürekli Büyüyerek devam eden Oriflame Ailesinde en tepede yada en altta olmanızın hiçbir avantajı yada dezavantajı bulunmamaktadır. Adaletli ve Eşit bir gelir sistemine sahip olan Oriflame Kozmetik ile sizde emeğinizin karşılığını hak ettiğiniz gibi alabileceksiniz. Sipariş zorunluluğu, Aylık kota gibi saçma sapan uygulamaların olmadığı bu sisteme bizimle başlayarak ne demek istediğimizi anlayacaksınız.

Sizde vakit kaybetmeden Oriflame üyesi olun, ilk 3 ayınıza özel hoşgeldin hediyelerinizi hemen alın. Hoşgeldin hediyeleriniz aşağıda belirtilmiştir.

ORİFLAME KARİYER SEVİYELERİ

200 BP VE ÜZERİ SİPARİŞ 3%
600 BP VE ÜZERİ SİPARİŞ 6%
1200 BP VE ÜZERİ SİPARİŞ 9%
2400 BP VE ÜZERİ SİPARİŞ 12%
4000 BP VE ÜZERİ SİPARİŞ 15%
6600 BP VE ÜZERİ SİPARİŞ 18%
10000 BP VE ÜZERİ SİPARİŞ 21%
10000 BP VE ÜZERİ SİPARİŞ +DİREKTÖR 21%

ORİFLAME ÜYELİK FORMU